jackpot

Bonusy kasynowe

Zgarnij największe bonusy z hot spot kasyna

Kasyna online oferują swoim graczom wiele atrakcji. Nie tylko sporą dawkę emocji, ale i dodatkowe bonusy , czy jackpoty. Jackpot to również bonus, tyle że w postaci żetonów, a nie wirtualnej gotówki. Najczęściej kojarzony jest z pokerem, bądź grą w ruletkę, gdzie żetony te właśnie występują.  Jest to nagroda za bardzo wysoki  układ w grze. W przypadku, kiedy uzyskało go dwóch graczy, nagroda dzielona jest po połowie.


Bonusy w postaci wirtualnej gotówki możemy podzielić na trzy typy: bonusy za rejestrację, bonusy od składanego depozytu, oraz bonusy dla stałych bywalców kasyna. Bonus za rejestrację konta przyznawany jest zazwyczaj klientom, którzy założyli konto ze specjalnej strony, objętej promocją.

 

Z kolei bonus od depozytu, może otrzymać każdy, kto wpłacił prawdziwe środki i dokonując wpłaty wybrał opcję ,,Chcę otrzymać bonus’’. Najlepszym wzięciem cieszą się tzw. ‘’free spiny’’, czyli bonusy bez depozytu. Aby je dostać trzeba być jednak dobrym graczem i stałym bywalcem kasyna. Jesteś wiernym graczem Twojego kasyna i ostatnio nic nie wygrałeś? Śmiało możesz zgłosić się do obsługi klienta i poprosić o bonus. Jeśli z kolei jesteś VIPem i wpłacasz naprawdę wysokie sumki, możesz liczyć na specjalne traktowanie i co-kilkudniowe bonusy.