Wymagany obrót bonusem

bonus-w-kasynieWirtualne środki, które otrzymuje gracz w kasynie nie są do końca takie, jak się nam  wydaje. Kiedy w prezencie od hot spot kasyna dostajesz na przykład 20 PLN na grę, środki te regulowane przez tzw. wymagany obrót bonusem. Oznacza to, że nie można wypłacić wygranej, dopóki się nie dokona się obrotu w wysokości danej kwoty. Wymogi są różne, czasem jest to 30-krotny obrót,. Innym razem aby móc wypłacić gotówkę, musimy postawić zakłady za kwotę wynoszącą 50-krotną wartość otrzymanego bonusu. Ponadto każdy bonus ma swój okres ważności.

Jeśli zatem gracz nie wykorzysta otrzymanych środków do czasu upłynięcia wspomnianego w regulaminie terminu, naraża się na utratę otrzymanego bonusu, a także uzyskanych w trakcie hot spot gry wygranych.  Inną wadą bonusów, jest to, że w przypadku większości z nich, promocja wyklucza niektóre hot spot gry kasynowe. Zazwyczaj są nimi Ruletka, Poker, Black Jack, etc. , gdyż w grach tych istnieje większe prawdopodobieństwo wygranej. W przypadku bonusów od depozytu, gdzie otrzymujemy np. 100 %, lub 50 % wpłaconej kwoty, prawdziwe pieniądze zawsze pierwsze znikają z konta.
Aktywowanie bonusu to kusząca opcja, pamiętajmy jednak o szczegółowym przeczytaniu regulaminu. Unikniemy zaskoczenia orz rozczarowania. Poza tym, warto wiedzieć, na czym to naprawdę polega.

Comments are closed.